+420 544 528 301
Napište nám

Napište nám

CS
EN

Partneři

Videa

CISCO

CISCO

CISCO je jedna z největších počítačových firem současnosti a leader na trhu síťových prvků. Mimo jiné vyrábí ethernetové i ATM switche, routery, VoIP gatewaye a IP telefony. Cisco bylo založeno v roce 1984 malou skupinou vědců ze Stanfordovy univerzity. V současné době zaměstnává více než 65 000 zaměstnanců po celém světě.

více
DELL

DELL

Společnost Dell poskytuje státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci důvěřují, že jim zajistí technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.

více
HP Enterprise

HP Enterprise

HP Enterprise je zaměřená na firmy a organizace se 4 divizemi: podniková divize (servery, storage, networking, konzultace a podpora), podnikové služby, software a finanční služby. HPE vznikla při rozdělení původní společnosti Hewlett-Packard z roku 1939. Rozdělení bylo dokončeno 1. Listopadu 2015. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě, působící téměř ve všech zemích.

více
Palo Alto

Palo Alto

Palo Alto Networks, je globální lídr v kyber-bezpečnosti, neustále přináší inovace , které umožňují zabezpečit digitální transformaci – i v dobách kdy tempo inovací neustále akceleruje

více
BCV solutions

BCV solutions

BCV solutions pomáhá organizacím zlepšit správu účtů včetně jejich práv v IT systémech - Identity a Access Management. K tomu využívá vlastní platformu CzechIdM. Spravujeme organizacím přes 5 milionů účtů v České republice a v zahraničí. BCV solutions je ryze česká společnost založená v roce 2008.

více
Juniper Networks

Juniper Networks

Juniper Networks je americká společnost, která vyrábí síťová zařízení. Byla založena v roce 1996 Pradeepem Sindhou. Sídlí ve městě Sunnyvale, v Kalifornii, USA. Vyrábí vysoce výkonná síťová zařízení pro IP sítě. Mezi její hlavní produkty patří T-series, M-series, E-series, MX-series a J-series rodina IP směrovačů, EX-series ethernetových směrovačů a SRX-series bezpečnostní produkty.

více
Fortinet

Fortinet

Společnost Fortinet byla založena v roce 2000 bývalým prezidentem a výkonným ředitelem NetScreen Kenem Xienem. V celosvětovém měřítku představuje společnost Fortinet předního výrobce zařízení pro zabezpečení sítě a je jedničkou na trhu v oblasti Unified Threat Management (UTM).

Do současné doby Fortinet dodal více než 600 000 zařízení a má více než 100 000 zákazníků po celém světě. S pobočkami po celém světě zajišťuje společnost Fortinet kvalitní a rychlou podporu svým zákazníkům.

více
VMware

VMware

Společnost VMware pomáhá prostřednictvím architektury One Cloud, Any Application, Any Device (Jeden cloud, jakákoli aplikace na všech zařízeních) oddělením IT přejít na nový inovativní model IT. Naši zákazníci díky sjednocení soukromých, spravovaných a veřejných cloudů do jednoho hybridního cloudu rychleji inovují, přinášejí svým zákazníkům nové aplikace pro mobilní zařízení a cloud a lépe řídí rizika.

více
Microsoft

Microsoft

Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál. Česká pobočka společnosti Microsoft Corporation zahájila svoji činnost v roce 1992.

více
Eaton

Eaton

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách.

Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie. Eaton je společností zabývající se řízením energie, která svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Má přibližně 99 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích světa.

více
Novell

Novell

Jako lídr v oblasti podnikových aplikací přináší Novell řešení, díky kterým jsou pracovní prostředí produktivnější, bezpečnější a snadno spravovatelná. Podporuje tisíce organizací po celém světě prostřednictvím technologií pro spolupráci, mobititu, zabezpečení koncových zařízení a souborové a síťové služby.

Díky produktům jako Novell GroupWise, Novell ZENworks, Novell Open Enterprise Server, Novell Filr a Novell iPrint mohou zákazníci dosáhnout vyšší úrovně produktivity a zároveň minimalizovat náklady, složitost a rizika spojená s jejich IT infrastrukturou.

více
Intel

Intel

Společnost Intel Corporation je největším světovým výrobcem polovodičových obvodů a dalších zařízení. Hlavní sídlo firmy je v kalifornském městě Santa Clara v USA, v lokalitě nazývané Silicon Valley. Po celém světě pracuje pro společnost Intel přes 96 500 zaměstnanců. Jako jedna z největších světových společností. Intel je znám mezi běžnými lidmi především svými procesory. Ročně jich vyrobí přes 100 miliónů, což je zhruba 75 % celosvětové produkce x86 procesorů (r. 2000). Kromě procesorů pro osobní počítače vyrábí procesory pro PDA, čipsety, flash paměti, telekomunikační čipy i multimediální vybavení domácností (dětské elektronické mikroskopy a web kamery).

více
Belden

Belden

Společnost založil v roce 1902 Joseph C. Belden v Chicago (USA). Prakticky od začátku vzniku se firma stala lídrem ve výrobě izolovaných vodičů, kabelů a souvisejících produktů. Sloučením společností Belden a Cable Design Technologies Corp. (2004) vznikla společnost Belden Inc., čímž se zařadila mezi největší dodavatele v oblasti dodávek kabelů, konektivity, a síťových produktů nejen v USA, ale na celém světě. Kabely BELDEN se vyznačují vysokou kvalitou a stálostí přenosových parametrů. Společnost Belden Inc. je držitelem certifikátu řízení jakosti ISO9001.

více
Panduit

Panduit

Panduit je celosvětově vedoucí společností v oblasti kabelážních systémů a komunikačních produktů. Zajišťuje komplexní řešení splňující náročné požadavky na vlastnosti síťové infrastruktury. Řešení Panduit je postaveno na zásadách kvality a odolnosti za účelem zajištění maximální spolehlivosti a vysokého výkonu. Neustálé zaměření na potřeby trhu, výzkum a vývoj, umožňují společnosti Panduit přinést inovativní produkty vyhovující aplikačním a ekologickým požadavkům dneška a zítřka.

Díky tomu vznikají nejmodernější řešení, která umožňují firmám udělat krok vpřed k jejich strategickým cílům. Strukturovaná kabeláž Panduit nabízí systémovou záruku 25 let u produktové řady MINI-COM a 15 let u řady NET-KEY.

více
APC

APC

Usilujeme o vylepšení konečné bilance při menší spotřebě energií a bez výpadku napájení. Můžeme vám pomoci tento problém vyřešit pomocí řešení, která dělají energii bezpečnější, spolehlivější, účinnější, produktivnější a ekologičtější, a to od elektrárny až po zásuvku.

více
Suse

Suse

Operační systém openSUSE je jednou z hlavních linuxových distribucí, je k dispozici ve většině jazyků, včetně češtiny a slovenštiny. Má dobrou podporu hardwaru, zvláště pak podporu notebooky (uspání do paměti a na disk). Obsahuje méně balíčků než třeba Debian, ale v openSUSE není zvykem dělit programy do tolika balíčků jako v Debianu a po přidání komunitního repozitáře Packman je na tom s množstvím aplikací také velice slušně. Navíc lze balíčky vyhledávat v openSUSE Build Service a obrátit se na komunitu. Novellu slouží openSUSE podobně jako Fedora Red Hatu: k testování nových vlastností. Novell nechává komunitě velkou volnost a na jejich základě buduje své profesionální distribuce.

více
Flowmon

Flowmon

Flowmon Networks pomáhá firmám spravovat a zabezpečovat jejich síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy chování počítačových sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX). Díky řešení Flowmon získávají IT profesionálové po celém světě kontrolu nad síťovým provozem, zvyšují výkonnost aplikací a chrání své systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční zabezpečení.

více
AiRISTA Flow

AiRISTA Flow

AiRISTA Flow je přední poskytovatel systémů pro lokalizaci v reálném čase, zlepšování obchodních procesů a řešení hygieny rukou. Díky inovativním produktům a patentovaným technologiím nabízí špičkový software, hardware a odborné služby pro jakýkoli průmysl. Klienti tak snižují prostředky, pracovní síly, náklady a chyby, přičemž mají prospěch ze zvýšené viditelnosti, efektivity, produktivity, bezpečnosti a úspor z rozpočtu.

více