BezpečnostBezpečnost IT ve firmách - analýza, návrhy, implementace

 

JEDNORÁZOVÉ SLUŽBY

Jednorázový bezpečnostní audit IT

Jste si jisti správným zabezpečením Vašeho IT a dat? Prověříme pro Vás skutečný stav zabezpečení Vašeho IT a provedeme celkový bezpečnostní audit. Prověříme bezpečnost ukládání i uchování dat, stejně jako zabezpečení pošty, citlivých dat, přístupu k datům a k veškerým informacím.

Návrhy účinného zabezpečení IT

Navrhneme pro Vás účinné a efektivní zabezpečení veškerého firemního IT. Vaše cenná data ochráníme před vnějšími útoky, vnitřním zneužitím, neoprávněným nakládáním a dalšími riziky. Pomocí vhodného HW a SW zvýšíme bezpečnost Vašeho IT na potřebnou úroveň.

Návrhy zabezpečení objektů - kamerovými systémy a EZS

Navrhneme Vám účinné zabezpečení budov. EZS (elektronické zabezpečovací systémy) dnes nabízí nepřeberné možnosti. Pomůžeme Vám vybrat ty nejvhodnější pro Vás. K zabezpečení budov dnes patří také kamerové systémy. Vytvoříme kvalitní návrh kamerového systému, který Vám sníží náklady na realizaci a zvýší bezpečnost.

Realizace zabezpečení objektů - kamerové systémy a EZS

Realizujeme pro Vás účinné zabezpečení budov formou EZS (elektronických zabezpečovacích systémů). K zabezpečení budov dnes patří také kamerové systémy. Dle kvalitního návrhu kamerového systému dodáme komponenty osvědčených výrobců, nainstalujeme, zprovozníme, a tím Vám snížíme náklady na realizaci a pomůžeme zvýšit bezpečnost Vašich budov.

DLOUHODOBÉ SLUŽBY

Realizace účinného zabezpečení IT a stálý dohled

Zabezpečíme Vaše IT přesně na takovou úroveň, jakou potřebujete:
Úroveň zabezpečení 1 - firewall (ochrana perimetru), VPN, antivri, anti spam
Úroveň zabezpečení 2 - monitoring zařízení formou služby nebo nistalace
Úroveň zabezpečení 3 - monitoring datových toků
Úroveň zabezpečení 4 - management bezpečnostních informací a událostí (SIEM)

Ukládání záznamu bezpečnostních kamer do bezpečného cloudu

Pro záznamy z bezpečnostních kamer nemusíte pořizovat nákladná úložiště pro skladování dat. Při ukládání do cloudu získáte bezpečné úložiště a naprosto eliminujete riziko poškození či odcizení dat. Navíc můžete získat veškeré kamerové i síťové vybavení pro zabezpečení budov zdarma. Další náklady ušetříte za správu IT a obnovu HW.

Zadat poptávku