Počítačové sítěPočítačové sítě - návrh, analýza, realizace

(pasivní prvky - metalická a optická kabeláž, racky, aktivní prvky - switche, routery, firewally, bezdrátové sítě - přístupové body, kontroléry, antény)

 

JEDNORÁZOVÉ SLUŽBY

Otestování a analýza počítačové sítě

Víte, jaké jsou možnosti Vaší počítačové sítě? Využíváte ji na maximum? Jaký je technický stav Vaší stávající síťové infrastruktury? Oslovte naše odborníky. Provedeme analýzu i testy a předložíme konkrétní návrhy a doporučení pro upgrade či údržbu HW i SW vč. doporučených nastavení aktivních prvků pro nejlepší optimalizaci Vaší sítě.

Návrhy nových nebo rozšíření stávajících počítačových sítí

Plánujete novou počítačovou síť? Sdělte nám své představy, požadavky a očekávání. Náš tým odborníků Vám následně zpracuje profesionální návrh kvalitní počítačové sítě s maximálním využitím nejmodernějších technologií s důrazem na Vaše individuální potřeby.

Návrhy nových nebo rozšíření stávajících bezdrátových počítačových sítí

Plánujete novou nebo rozšiřujete stávající bezdrátovou infrastrukturu? Sdělte nám své představy, požadavky a očekávání. Náš tým odborníků Vám provede fyzické proměření pokrytí Wi-Fi signálem, udělá analýzu naměřených dat a následně zpracuje profesionální návrh kvalitní bezdrátové počítačové sítě s maximálním využitím nejmodernějších technologií s důrazem na Vaše individuální potřeby. Ukážeme Vám, že Vaše Wi-Fi může být stejně spolehlivá a bezpečná jako klasická počítačová síť.

Realizace a instalace počítačových sítí - pasivní prvky

Provádíme kompletní realizace projektů počítačových sítí. Ty zahrnují dodávky materiálů, komponent, koordinaci prací, instalaci všech prvků, nastavení i zprovoznění nové počítačové sítě.

Realizace a instalace počítačových sítí - aktivní prvky

Provádíme kompletní realizace projektů počítačových sítí. Ty zahrnují dodávky materiálů, komponent, koordinaci prací, instalaci všech prvků, nastavení i zprovoznění nové počítačové sítě.

DLOUHODOBÉ SLUŽBY

Stálý monitoring počítačových sítí formou reportu

Touto službou budeme neustále monitorovat Vaši počítačovou síť za Vás a každý měsíc obdržíte od nás do e-mailu přehledný report o dění ve Vaší síti.

Stálý monitoring počítačových sítí formou online přístupu pro zákazníka 24x7

Vaši počítačovou síť propojíme s naší profesionální monitorovací technikou a senzory. Následně se můžete pohodlně přihlásit prostřednictvím libovolného internetového prohlížeče a kdykoliv kontrolovat svoji síť z libovolného místa či zařízení.

Zadat poptávku