ServerovnyServerovny - analýza, návrhy, instalace i realizace

 

JEDNORÁZOVÉ SLUŽBY

Analýza stávajících serveroven

Důkladně prověříme stav Vašich stávajících serveroven, a to po stránce SW i HW. Identifikujeme poruchy i slabé stránky. Doporučíme změny HW i SW konfigurací. Analýza zahrnuje tyto části: HW, SW, UPS, EZS, EPS, kamerový systém, stavební úpravy, klimatizace, racky a návrhy na jejich údržbu.

Návrhy serveroven

Zpracujeme pro Vás kompletní a ucelené návrhy nových serveroven a úpravu stávajících. V návrhu jsou obsaženy tyto části: HW, SW, UPS, EZS, EPS, kamerový systém, stavební úpravy, klimatizace, racky.

Návrhy serverů

Na základě Vašich požadavků na využití serverů Vám vytvoříme skutečně optimální konfigurace hardwarových komponent i software. Speciálně navržený server přináší vyšší užitnou hodnotu oproti standardním
serverovým konfiguracím a šetří finanční prostředky. Návrh zahrnuje také rozvody, kabelážní systémy a další.

Instalace a realizace serveroven

Připravené projekty serveroven pro Vás kompletně zrealizujeme. Dodáme komponenty, nainstalujeme HW i SW a provedeme všechna potřebná nastavení. Funkční serverovnu Vám následně předáme k okamžitému využití. Tuto službu je vhodné doplnit servisní smlouvou.

Jednorázová údržba serveroven

Pokud potřebujete u Vaší stávající serverovny jednorázovou údržbu, jako například kontrolu prachových filtrů, kabelážních systémů, nastavení zařízení, tak neváhejte a využijte našich odborných dovedností ve Váš prospěch.

 

DLOUHODOBÉ SLUŽBY

Servisní podpora serveroven 8x5, včetně správy a konfigurace infrastruktury

Svěřte komplexní péči o svou serverovnu do našich rukou. Využijte náš tým odborníků s více než 20letou zkušeností. Vaši serverovnu budeme monitorovat. Pokud se objeví jakékoliv problémy, vyřešíme je za Vás
v nejkratším možném termínu. O dění a událostech Vás budeme vždy informovat prostřednictvím přehledného měsíčního reportu. K nastavení služby stačí znát následující parametry: počet hodin, čas garance nástupu na řešení, zda si přejete garantovat odstranění problému, výměnu HW nebo použití servisních dílů.

Servisní podpora serveroven 24x7, včetně správy a konfigurace infrastruktury

S naší plnou servisní podporou nebudete mít již žádné starosti. Získáte tak skvělý nástroj pro řešení všech problémů. Předcházejte výpadkům firemní sítě, které mohou Vaši společnost stát značné finanční prostředky. K nastavení služby stačí znát: počet hodin, čas garance nástupu na řešení, zda si přejete garantovat odstranění problému, výměnu HW a použití servisních dílů.

Zadat poptávku