O společnosti UNIS COMPUTERS

UNIS COMPUTERS je renomovaná IT společnost s více než 28 lety zkušeností, širokou nabídkou služeb a týmem čítajícím přes 70 špičkových profesionálů. UNIS COMPUTERS patří k předním IT společnostem v České republice. Naše působnost začíná u návrhů a realizací ICT infrastruktury, přes vytváření nejmodernějších IT celků jako datových center, až po zajištění bezpečnosti dat. Silnou stránkou UNIS COMPUTERS je široké spektrum servisních služeb, dlouhodobá péče o zákazníka a nadstandardní poprodejní péče. Našimi zákazníky jsou střední a velké podniky působící v nejrůznějších oborech, také univerzity, nemocnice a další instituce veřejného sektoru. Všem jsme silným, dlouhodobým a spolehlivým partnerem, který se postará o vysoce funkční IT řešení. 

Nejmodernější technologie a unikátní Know-How

Jako partner významných dodavatelů HW i SW Vám vždy poskytneme ty nejmodernější technologie a zařízení s maximální technickou podporou. K našim stěžejním službám se řadí řešení ICT infrastruktury, návrhy, dodávky a instalace  serverů, datových úložišť, aktivních síťových prvků či síťových operačních systémů včetně servisních služeb.

Důvěřují nám stovky společností

Zákazníci oceňují naši profesionalitu, flexibilitu a vysokou kvalitu dodaných řešení. Dodržujeme termíny, plníme sliby, vycházíme vstříc individuálním potřebám konkrétních klientů. Proto značce UNIS COMPUTERS důvěřuje více než 3000 zákazníků z celé České republiky, z nichž někteří využívají naše služby již více než 28 let.