Tisková zpráva – Brno – 11. 4. 2023

Změna na pozici obchodního ředitele

Radovan Slaný - nový obchodní ředitel společností UNIS COMPUTERS.

Novým obchodním ředitelem společnosti UNIS COMPUTERS, a.s. se od 1. 4. 2023 stává Ing. Radovan Slaný.  V nové funkci by měl významně podpořit prodej produktů i služeb ve všech stávajících oblastech ICT infrastruktury, ale také v oblastech kybernetické bezpečnosti souvisejících s nedávnou akvizicí společnosti AXENTA.

Dosavadní obchodní ředitel pan Ing. Pavel Bartoš bude ve společnosti UNIS COMPUTERS nadále pokračovat na pozici Business development manager, kde bude  zajišťovat rozvoj stávajících obchodních vazeb současně s budováním nových obchodních příležitostí.

O společnosti UNIS COMPUTERS

UNIS COMPUTERS je renomovaná IT společnost s více než 28 lety zkušeností, širokou nabídkou služeb a týmem čítajícím přes 40 špičkových profesionálů. UNIS COMPUTERS patří k předním IT společnostem v České republice. Naše působnost začíná u návrhů realizací ICT infrastrukturypřes vytváření nejmodernějších IT celků od datových center až po zajištění bezpečnosti dat. Silnou stránkou UNIS COMPUTERS je široké spektrum servisních služeb, dlouhodobá péče o zákazníka a nadstandardní poprodejní péče. Našimi zákazníky jsou střední a velké podniky působící v nejrůznějších oborech, také univerzity, nemocnice a další instituce veřejného sektoru. Všem jsme silným, dlouhodobým a spolehlivým partnerem, který se postará o vysoce funkční IT řešení.