Tisková zpráva – Brno – 1.11.2022

Petr Šula - nový ředitel technické sekce

Novým ředitelem technické sekce společnosti UNIS COMPUTERS, a.s. se od 1.11.2022 stává Ing. Petr Šula. Ing. Petr Šula působí ve společnosti UNIS COMPUTERS  již více jak 15 let na různých technických pozicích. V nové funkci by měl zajistit další rozvoj technické sekce ve všech stávajících oblastech ICT infrastruktury, ale také v oblastech kybernetické bezpečnosti souvisejících s nedávnou akvizicí společnosti AXENTA.

Petr Lacina – vedoucí oddělení PM (Project management)

Petr Lacina přechází z pozice ředitele technické sekce na nově vzniklé oddělení projektového managementu, kde by měl zajistit zkvalitnění projektového řízení nejenom v námi realizovaných oblastech ICT infrastruktury, ale nově také v oblastech kybernetické bezpečnosti.

O společnosti UNIS COMPUTERS

UNIS COMPUTERS je renomovaná IT společnost s více než 25 lety zkušeností, širokou nabídkou služeb a týmem čítajícím přes 40 špičkových profesionálů. UNIS COMPUTERS patří k předním IT společnostem v České republice. Naše působnost začíná u návrhů a realizací ICT infrastruktury, přes vytváření nejmodernějších IT celků od datových center až po zajištění bezpečnosti dat. Silnou stránkou UNIS COMPUTERS je široké spektrum servisních služeb, dlouhodobá péče o zákazníka a nadstandardní poprodejní péče. Našimi zákazníky jsou střední a velké podniky působící v nejrůznějších oborech, také univerzity, nemocnice a další instituce veřejného sektoru. Všem jsme silným, dlouhodobým a spolehlivým partnerem, který se postará o vysoce funkční IT řešení.